ZÁSILKOVNA doručuje nyní 3-4 pracovní dny!

Plesová škraboška černá třpytivá

Blíže se vám společenský ples a vy jste si stále nevybrali škrabošku pro tuto událost? Pak hoďte očkem po této masce. Jednoduchá černá třpytivá škraboška elegantně doplní celý váš večerní outfit.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: SF25948
87 Kč
Plesová škraboška černá třpytivá

Po stylu benátský plesů se u dam dostaly v oblibu elegantní škrabošky. Jsou žádané zejména v plesové sezóně, jako doplněk k večerní róbě.

Škrabošky před obličejem sloužily pro maškarní plesy vyšší šlechty, zejména v Benátkách. Jejich styl a eleganci si později oblíbily ženy z celé Evropy a dnes se hojně využívají jako elegantní doplněk k večerní róbě na ples. Žena díky nim zahalí část tváře a škraboška z vás tak udělá tajemné stvoření, s neodolatelným pohledem a krásným úsměvem. To nenechá pány kolem vás klidnými. Tato černá škraboška je navíc ve třpytivém provedení a hodí se tak perfektně pro oblíbený Glamour look.

Jednoduchá plesová škraboška dokáže dělat divy. Perfektně doplní celovečerní outfit šatů a okázale zvýrazní rysy vašeho obličeje. Hodí se na plesy s určenou tematikou benátské noci nebo tam, kde jsou škrabošky vyžadovány. Konkrétně tato černá se hodí ke všem barvám šatů a je vhodná jak pro dámy, tak i pány.

 DETAILY PRODUKTU:
• černá třpytivá maska (třpytky neopadávají)  
• vázání na stužku
• velikost pro dospělé

Kategorie: Benátské masky a plesové škrabošky
EAN: 5020570259481
Kód produktu: SF25948
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

8734C b
67 Kč
Kód: W8734C
bila skraboska na ples s perim
127 Kč
Kód: PT14281
Krajková škraboška černá
67 Kč
Kód: ES12032
Stříbrná škraboška s flitry
117 Kč
Kód: ES12952
benátská maska s peříčky a rohy
Novinka
557 Kč
Kód: SF52808