👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme (neplatí o víkendu).📦

Zvířecí masky

Pro svou přeměnu na zoo párty budete potřebovat nejen kostým zvířete. K dokonalé transformaci budete potřebovat také zakrýt obličej.

Zvířecí maska vám poskytne tvář někoho jiného a pokud celý outfit doladíte pomocí doplňků pro zvířata, jako jsou vousky, čumák, uši nebo ocas, nikdo vás nepozná.

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem
Bílá kočičí maska k domalování
99 Kč
Kód: PT9200-4
Bílá maska k domalování Králíček Kód: PT9200-KR
Škraboška liška
199 Kč
Kód: ES12932
8734C b
69 Kč
Kód: W8734C
papírová maska bílá motýl k domalování Kód: PT9200-M
Gumová maska vlka
589 Kč
Kód: SF33785
papírová maska motýl k domalování
49 Kč
Kód: PT9200-B
Bílá maska k domalování Kráva
49 Kč
Kód: PT9200-KRAV
Bílá maska k domalování Myš
49 Kč
Kód: PT9200-MYS
Bílá maska k domalování Koza
49 Kč
Kód: PT9200-KOZ

Taky někdy toužíte po tom, nasadit jinou tvář a stát se alespoň na chvíli někým jiným? A proč by to nemohla být zrovna tvář zvířete? Budete si tak moct dovolit upustit i od běžného chování.

Zvířecí masky vám změní vzhled, ale také vám umožní chovat zcela jinak. V mžiku tak budete někdo úplně jiný a navíc vás nespíš nepoznají ani vaši přátelé.

Až se tedy rozhodnete vydat na zvířecí party, maškarní karneval nebo potěšit děti na oslavě narozenin, bude se vám maska opravdu hodit.

 Je jedno, zda zatoužíte vyrazit v kostýmu tygra a zahrát si na divokou šelmu, obléknete kostým medvěda, který je vůči lidem krotký nebo se zatoužíte stát rozvernou opicí, která bude bavit všechny přítomné. 

Možná ale také budete chtít zůstat u domácích mazlíčků a obléknete kostým králíčka, který potěší především děti, které vás potkaní a nebo kostým pejska. A pokud k sobě seženete parťáka, který vyrazí v kostýmu kočičky, můžete spolu třeba upéct dort.

V každém případě budete kromě masky potřebovat také vhodný zvířecí kostým a doplňky pro zvířata, jako jsou uši, ocas nebo čumáček.