👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme.📦

Kostým anděla

Andělský kostým v podobě bílých šatů je doslova ztělesněním nebeské krásy. A přesně takový by měl anděl být.

Abyste získala důvěru dětí, nezapomeňte na péřová křídla, která vypadají jako skutečná. Umocněte svou nevinnost a do bílé, stříbrné nebo zlaté paruky usaďte svatozář. Možná oslníte i samotného čerta a zastíníte Mikuláše.

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem
tutu tylová sukně bílá na karneval a párty Kód: PT16626-W
Dětský kostým pro anděla Kód: ES44001
Dívčí kostým anděla Kód: W38187
Dětský kostým anděla s křídly Kód: ES42608
Dětský kostým anděla Kód: W02546
Dětský andělský kostým šaty levně Kód: SF99340S
Dámský kostým anděla dospělý Kód: W02691
kostym andela kvalitni Kód: L9021M
kostmy andel se svatozari Kód: W35111
Dámský kostým anděl levně Kód: SF36977M

Proměňte se ve svatou bytost a zazářete v andělském kostýmu, po boku Mikuláše a čerta. Bílé šaty vám dodají nebeský vzhled plný něžnosti. Uspokojíte tak své touhy a sny o tom, stát se pro děti doslova zázrakem.

Vyberte si z různých stylů šatů z hedvábného materiálu, tutu sukni nebo i bílý plášť, který zdůrazní vaši andělskou eleganci. Aby váš vzhled byl co nejautentičtější, doplňte svůj kostým o andělská křídla, která vám pomohou obletět všechny děti a stihnout je tak obdarovat a oslnit.

Outfit nezapomeňte doplnit o svatozář, bílé punčochy nebo elegantní saténové rukavičky. To vše dotvoří celý váš vzhled, který oslní svou nevinností a krásou.

Kostým anděla je ideální nejen na pochůzky s Mikulášem a čertem, ale také třeba romantické večery, kdy můžete všem ukázat, že se nebeská brána otevřela a vy jste přišla všechny oslnit božskou krásou a zapůsobit na ostatní svou něžností. Musíte být ale připraveni na veškerou pozornost, kterou na sebe strhnete.