Mikulášské kostýmy, masky pro Mikuláše, plášťě

Jako svatý Mikuláš, který se vydává s čertem a andělem k hodným i zlobivým dětem, budete potřebovat především kostým Mikuláše.

Takový převlek se skládá z několika částí. Jedná se o bílé roucho, sametový plášť, ornát, ale také méně známý doplněk, kterým je štola, neboli šerpa. Jako dokonalý Mikuláš budete ale vypadat až tehdy, když se vám na hlavě usadí mikulášská čepice.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Kostým Mikuláše deluxe Kód: ES79349
kostým mikuláše
od 2 499 Kč
2 799 Kč (až –10 %)
Kód: W15501
kostým pro mikuláše a mikulášská čepice
Oblíbené
2 099 Kč
Kód: C9001XL
kvalitní český kostým mikuláš s čepicí Kód: C9005XL
Kostým Mikuláše Kód: ES79419

Kostým pro Mikuláše je nezbytností, kterou budete potřebovat, až se vydáte společně s andělem a čertem rozdávat radost a dobroty všem dětem.

Tento známý svatý je vážená bytost, na kterou se těší nejen ratolesti, ale i dospělí, protože doufají, že trocha motivace a pochvaly od někoho jiného, bude trochu účinnější.

Kostým Mikuláše se skládá z několika častí a vy byste ani jednu neměli opomenout. Vhodný pro vás tedy bude takový převlek, který obsahuje všechny.

Tím nejdůležitějším je dlouhé bílé roucho, které poslouží jako první vrstva vašeho kostýmu. Na něj přes hlavu nasadíte ornát, na kterém je často zlaté zdobení a kříž. Následně oviňte kolem krku a nechtě volně splývat dolů šerpu. Pokud je příliš dlouhá, můžete kolem pasu uvázat zlatý řetízek místo pásku a štola se vám tak nebude plést při chůzi.

Převlek dokončete tím, že přes ramena přehodíte sametový plášť v červené barvě. Ten má mimo jiné za úkol vás zahřát v chladném počasí.

Nakonec nezbývá nic jiného, než doplňky pro Mikuláše, jako je zlatá berla a mikulášská čepice neboli mitra.

Tím bude vaše transformace dokončena a vy se můžete vydat do ulic. A pokud chcete přivolat trochu kouzelné atmosféry již z dálky, použijte zlatý zvoneček, kterým můžete cinkat po celou dobu vaší výpravy.