👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme (neplatí o víkendu).📦

Pravěké kostýmy

Ne každý večírek musí být ve znamení slušného vychování. Na pravěké párty si můžete dovolit chovat se jako opravdový neandrtálec.

Budete potřebovat kostým pračlověka, ale také pravěké doplňky, jako jsou různé kosti, rozcuchaná paruka pro pračlověka nebo kyj. Můžete využít také bílou barvu na obličej a tělo, abyste si na kůži vykouzlili obrázky podobné jeskynní malbě.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
Pánský karnevalový kostým pračlověka Kód: W35522
Dámský kostým jeskynní ženy Kód: W35452
Nafukovací kostým dinosaura T-Rex
2 419 Kč
Kód: SF62011
Dětský kostým jezdec na dinosaurovi
1 319 Kč
Kód: W75503
Kostým jezdec na dinosaurovi piggyback
1 539 Kč
Kód: W75505
Pánský kostým Fred Flintstone Kód: W05803
dámský kostým flinstones šaty Kód: W05781

Vraťte se ke kořenům svých předků a přestěhujte se do jeskyně. Nebo se alespoň naučte, jak se chovali a žili jeskynní lidé, až se vydáte na pravěkou párty.

Kostým pračlověka z potrhané látky a třeba s gepardím vzorem z vás udělá dokonalého neandrtálce. Celý outfit můžete doplnit o pásek, kostěné šperky a další.

Pravěké doplňky obsahují právě nejvíc kosti, protože těch bylo všude dost. Neuděláte tedy chybu, když jednu velkou kost vezmete třeba jen do ruky a pohrozíte s ní ostatním. Větší respekt ale vzbudíte, pokud si vezmete kyj

Pro dokonalý vzhled pračlověka nezapomeňte odhodit kartáč a naopak své vlasy pořádně rozcuchat. Na upravený vzhled zkrátka zapomeňte. 

Pomocí barev na tělo můžete vykouzlit nejen zašpiněný vzhled, ale také vytvořit na kůži bílé obrázky podobné jeskynním malbám.

Kostým pro pračlověka je velmi oblíbeným převlekem na různé maškarní karnevaly, tematické akce, ale také třeba filmový večírek, protože kdo by neznal a nemiloval Flintstoneovi že? My tedy rozhodně ano.