👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme (neplatí o víkendu).📦

Hůlky

Přidejte dávku magie do svého kostýmu s hůlkami a berlami a vyčarujte si tak odiv u ostatních na maškarním karnevalu, filmovém večírku nebo Halloweenu.

Nabízíme kouzelnické hůlky, hůlky pro víly, hůlky pro fanoušky Harryho Pottera a také tradiční mikulášské berle. Vyberte si zde typický doplněk pro váš kostým a dolaďte tak celý vzhled.

Nejprodávanější

Hůlka pro mažoretku
Hůlka pro mažoretku
Skladem
Kód: W52814
 
147 Kč
Kouzelnická hůlka Harryho Pottera
 
107 Kč
Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem
kouzelnická hůlka pro čaroděje Kód: W1911P
kouzelnická hůlka harry potter
107 Kč
Kód: PT14332
sada harry potter hůlka a brýle Kód: W07797
Kouzelnická hůlka pro kouzelníky a čaroděje
67 Kč
Kód: PT15682
Hůlka pro mažoretku
147 Kč
Kód: W52814
Kouzelnická hůlka Harryho Pottera
107 Kč
Kód: PT16064-3
sada ledove kralovstvi
157 Kč
Kód: PT20524
Mikulášská hůl zlatá
437 Kč
Kód: W66832
Korunka s hůlkou
77 Kč
Kód: PT17247
kouzelna hulka s hvezdou pro princezny
47 Kč
Kód: PT14599
Růžová kouzelná hůlka
47 Kč
Kód: PT20520-RUZ
Mikulášská berla zlatá
Mikulášská berla (hlavice)
Momentálně nedostupné
257 Kč
Kód: ZHL56607

Doplňte svůj kostým a přidejte mu kouzlo s našimi stylovými hůlkami, holemi a berlemi. Ať už se chystáte na Halloween, karneval, tematický večírek nebo jinou speciální akci, naše hůlky, hole a berle jsou ideálními doplňky, které zaručeně zaujmou a dodají vašemu vzhledu autentický nádech.

Naše nabídka zahrnuje hůlky pro víly, které jsou zdobené třpytkami, stuhami a kouzelnými prvky, které dokonale doplní každý pohádkový kostým. S těmito hůlkami se vaše dítě nebo vy sami proměníte v opravdovou vílu, která okouzlí každého kolemjdoucího.

Pro milovníky magie máme připravené kouzelnické hůlky, které jsou inspirovány slavnými kouzelníky a čaroději. Tyto hůlky jsou lehké a skvěle padnou do ruky, což vám umožní snadno kouzlit a čarovat na každé párty.

Pro fanoušky Harryho Pottera nabízíme speciální hůlky pro Harryho Pottera, které vypadají přesně jako ty z filmů a knih. Tyto hůlky jsou must-have pro každého potterheada a skvěle doplní váš kostým studenta z Bradavic.

Nezapomínáme ani na tradiční mikulášské berle, které jsou ideální pro postavy Mikuláše, kteří se vydávají do ulic s čertem a andělem. Naše berle mají klasický design, který zaručeně navodí správnou sváteční atmosféru. Tyto berle jsou nejen skvělým doplňkem pro kostýmy, ale také praktickým pomocníkem při rozdávání dárků a sladkostí během Mikulášských oslav.

Bez ohledu na to, jaký kostým zvolíte, naše doplňky vám pomohou dosáhnout dokonalého vzhledu a přidat vašemu kostýmu ten pravý kouzelný nádech. Prozkoumejte naši nabídku hůlek, holí a berlí a najděte ten pravý doplněk pro vaši příští akci.