Doprava a poštovné

  KOLIK STOJÍ POŠTOVNÉ?                               

  • Přepravní společnost GLS - 99 Kč (s dobírkou +35 Kč)
    Dodání 1-2 dny

Přepravní služba GLS garantuje doručení následující den. V případě, že vás řidič nezastihne, pokusí se vám doručit balíček zdarma ješte jednou. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, můžete u řidiče zaplatit v hotovosti i kartou.


  •  ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky - 119 Kč (s dobírkou +35 Kč)
     Dodání 3-5 dnů

SMSkou a e-mailem vám od České pošty přijde informace o pohybu balíčku a termínu jeho doručení. V případě, že vás pošťák nezastihne, zanechá ve schránce lísteček s informacemi a vy si pak můžete zásilku vyzvednout na vaší doručovací poště. Tam na vás balík počká 6 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky nebo prodloužení úložní doby.


  • ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu - 119 Kč (s dobírkou + 35 Kč)
    Dodání 3-5 dnů

U této služby si můžete sami zvolit dodací poštu a vybrat z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připravený k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování v den podání balíku.

(V případě vánoční sezóny se může dodání zásilky zpozdit o 1-2 dny a její doručení bohužel neovliníme.)


  •  DOPRAVA ZDARMA nad 1500 Kč

 Jupííí! Všechny objednávky nad 1500 Kč mají dopravu zdarma.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde