Doprava a poštovné

  KOLIK STOJÍ POŠTOVNÉ?                               

 • Dopravce GLS - 99 Kč (s dobírkou +39 Kč)
  Dodání 1-2 dny

Objednávky, které odešlete do 12:00 vyexpedujeme tentýž den a kurýr GLS vám zásilku doručí následující den. V případě, že vás řidič nezastihne, pokusí se vám doručit balíček zdarma ješte jednou. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, můžete u řidiče zaplatit v hotovosti i kartou.


 • ZÁSILKOVNA - 69 Kč (s dobírkou + 39 Kč)
  Dodání 1-3 dnů

Objednávky přijaté do 9:00 s doručením přes Zásilkovnu expedujeme tentýž den a balíček můžete mít u sebe již následující den. Zásilkovna je síť prodejen, které najdete v celé České republice a na Slovensku. V nákupním košíku si vyberete danou pobočku, kam budete chtít balík poslat. Úložní doba je 7 dnů. 


 •  ČESKÁ POŠTA - Balík do ruky - 129 Kč (s dobírkou +39 Kč)
   Dodání 3-5 dnů

SMSkou a e-mailem vám od České pošty přijde informace o pohybu balíčku a termínu jeho doručení. V případě, že vás pošťák nezastihne, zanechá ve schránce lísteček s informacemi a vy si pak můžete zásilku vyzvednout na vaší doručovací poště. Tam na vás balík počká 6 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky nebo prodloužení úložní doby.


 • ČESKÁ POŠTA - Balík na poštu - 129 Kč (s dobírkou + 39 Kč)
  Dodání 3-5 dnů

U této služby si můžete sami zvolit dodací poštu a vybrat z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připravený k vyzvednutí již následující pracovní den po podání zásilky. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás přes SMS a e-mail bude informovat o doručování v den podání balíku.


 •  DOPRAVA ZDARMA nad 2 500 Kč

 Jupííí! Všechny objednávky nad 2 500 Kč mají dopravu zdarma.