Náš příběh

 
Jak to všechno vlastně začalo…
 
V 16 letech málokdo ví, čím jednou bude nebo co bude dělat. Já jsem si tenkrát tajně četla pod lavicí o nějakém Kiyosakim. Po 3 letech čtení knih mě to nakonec dovedlo k tomu, že se po střední škole vrhnu do nějakého vlastního projektu. 
Ale když jako student nemáte žádné peníze, musíte jít nejdříve pracovat. 
 
A tak jsem během vysoké školy šla pracovat do skladu se smíšeným zbožím a dárkovými předměty. Tehdy jsem měla na starost mnoho rozličných druhů zboží od dřevěných kolíčků až po psí obojky. Nejvíce mě ale zaujal typ produktů, který je určený pro zábavu - barevné a veselé doplňky na karneval a párty. Protože když už mi nebylo úplně nejlépe, tak aspoň to vtipné afro nebo obří sombrero na hlavě mě rozesmálo.
 
Když vás něco hrozně baví a děláte to s láskou, tak potom příjdou i příležitosti. Na konci roku 2013 se mi dostala šance založit si vlastní e-shop na karnevalové kostýmy a doplňky. 
 
Byla jsem úplný nováček v online světě, a tak jsem k obchodu připojila dalšího společníka.
Obchod zažíval pády i výsluní, tekl pot i slzy štěstí, ale nasbíranými zkušenostmi se dařilo čím dál víc. 
Jenom v roce 2017 prošlo eshopem stovky tisíc návštěvníků a necelých 9 000 zákazníků, kteří nakoupili a předávali radost dál na večírcích, novoročních oslavách a karnevalech.
 
A pak přišel zlom…
 
V období největší slávy přišla bouře a naše společné vize se rozbily. Odešla jsem ze starého e-shopu a měsíc na to jsem spustila nový.
 
 
 
Spuštění nového e-shopu PARTYZON.cz
 
Bylo pár dnů před Vánoci - 20. 12. 2017. Byl večer a hřála mě předvánoční atmosféra. Dodělala jsem poslední úpravy na e-shopu a najela jsem myší na tlačítko "spustit web do světa".
Začala jsem úplně nanovo. Bez zboží, financí, kontaktů na předešlé zákazníky a číselných dat. Zbyla mi jen hlava a zkušenosti.
Nakonec jsem si uvědomila, že každý pád má něco do sebe. Během 4 let mého podnikání jsem nezažila tolik podpory jako dnes. Teď už chápu, proč se říká "V nouzi poznáš přítele”.
 
Od té doby e-shop buduju s ještě větší radostí a volností než kdykoli předtím. Mým obrovským cílem je dát lidem to nejlepší, co jsem se za celou dobu naučila. 
Ať už se jedná o výběr zboží, vyřešení problému, pomoct s objednávkou nebo jen vytvoření příjemného prostředí na e-shopu.
 
Aby byl PARTYZON.cz tím, čím je dnes, tak za vší prací stojí mnoho úžasných lidí - pomocníci na focení produktů, kreativní pisálci, pilní baliči, moji úžasní účetní, charismatický markeťák a nakonec i rodina, přátelé a naši milí zákazníci.
 
 
Děkuji všem! :)
Kim
(majitelka PARTYZON.cz)
 
partyzon o nas