👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme.📦

Kvalitní indiánská čelenka náčelník

Připravte se na nezapomenutelnou cestu do dávných kultur a vstupte do světa indiánůNasaďte si indiánskou čelenkou náčelníka a doveďte tak svůj kostým apače k dokonalosti.

 • velká kvalitní čelenka s barevnými brky
 • pro indiánského náčelníka
 • vzadu na gumičku a dobře drží na hlavě
 • velikost pro dospělé
Dostupnost Na objednávku (dodání do 6-14 dnů)
Kód: SF36150
1 199 Kč
Kvalitní indiánská čelenka náčelník

Kvalitní indiánská čelenka náčelník

Ponořte se do světa původních obyvatel Ameriky s indiánskou čelenkou ze které vyzařuje duch tradice. Každé peříčko i korálek na čelence vypráví svůj vlastní příběh o bohaté historii a kultuře původních amerických kmenů.

Indiánská čelenka pro náčelníka je vyrobena s důrazem na detaily, aby každý nositel pociťoval spojení s přírodou a duchem Divokého západu. Při jejím nošení se můžete cítit jako opravdový válečník nebo indiánský náčelník, připravený čelit výzvám a objevovat nové obzory.

Pokud si na western párty nasadíte indiánskou čelenku náčelníka, budete cítit sílu a moudrost starověkých indiánských kmenů. 

 

Detaily produktu:

 • velká kvalitní čelenka pro indiánského náčelníka
 • pěkná, hezky zpracovaná
 • čelenka je vzadu na gumičku, dobře drží na hlavě
 • velikost pro dospělé

Symbol vůdcovství vás odliší od ostatních na první pohled. Čelenka není jen doplňkem kostýmu indiána, ale také vyjadřuje váš respekt a obdiv k indiánské kultuře. Berte ji jako příležitost se poučit a sdílet moudrost a krásu indiánského dědictví s ostatními.

Velká modrá brka upoutají pozornost nejen díky své velikosti a výrazné barvě, ale také kvůli kombinaci s červenou a černou. Tento kontrast umocní vaši roli náčelníka celého kmene.

Podél tváří jsou dlouhé bílé peříčkové ozdoby, které podtrhnou monumentální vzhled čelenky.

Díky své univerzálnosti je čelenka pro náčelníka vhodná pro různé příležitosti. Buďte hvězdou každé párty indiánů a kovbojů, tematického večírku nebo letního tábora. Vhodná je také pro divadelní představení, fotografické projekty nebo použití při historických rekonstrukcích.

Co dalšího se může hodit pro kostým indiána?

 • paruka - s copánky nebo černé dlouhé vlasy
 • šperky - náhrdelníky, náramky, peříčka, korálky
 • zbraně - tomahawk, luk a šípy, oštěp

indianska celenka pro deti

Nechte se unést do světa tradic a netradičních symbolů a přidejte do svého kostýmu indiána špetku respektu a monumentálnosti nejen pomocí čelenky, i jiných indiánských doplňků.

Jedním takovým je paruka pro indiána. Vyberte takovou, která má typický účes, jako jsou vlasy zapletené do copů nebo rozpuštěné.

Oživte svůj kostým pomocí indiánské taštičky a připravte se na dobrodružství, které vás zavede na nezapomenutelnou cestu za poznáním. Indiáni i indiánsky ocení přírodní šperky ze dřeva, kůže, koženky nebo peříček.

Nezapomeňte pořídit také tomahawk, luk a šípy nebo oštěp. Zkrátka vhodnou zbraň, kterou budete schopni uchránit před kovboji sebe i celý kmen. Stanete se tak součástí historie a prožijete dobrodružství.

Dolaďte kostým indiána indiánským líčením

Pro indiány a obzvlášť náčelníka je nezbytné líčení, které podtrhnou celý váš vzhled. Vykouzlete výrazný make-up, přesně takový, aby odpovídal vaší odvaze, moudrosti a vážnosti. 

Usnadněte si vymýšlení vzhledu indiánského líčení a inspirujte se vzory, ale také barvami, ve kterých jsou pírka i další zdobení na čelence.

Pro svůj indiánský look použijte ideálně speciální barvy určené přímo na obličej.

Jako základní barvy využijte bílou a černou. Celé líčení dolaďte barvami, které hrají významnou roli na vaší čelence a možná i oblečení nebo šperkách. Tedy červenou a modrou.

Níže se nechte inspirovat, jak může výsledné malováním na obličej vypadat.

indiánské líčení malování na obličej

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: