👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme (neplatí o víkendu).📦

Barevná indiánská čelenka pro děti

Barevná indiánská čelenka je vhodná především pro dětí, ale využijí ji i dospělí. Jedná se o výrazný doplněk pro indiány na letní tábor nebo párty ve stylu Divoký západ.

 • indiánská čelenka s barevnými pírky
 • čelenka je na gumičku - přizpůsobí se obvodu hlavy
 • vhodná pro děti i dospělé
 • rozměry: 40 x 25 cm
Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
Kód: PT17328
107 Kč
Barevná indiánská čelenka pro děti

Barevná indiánská čelenka pro děti

S barevnou indiánskou čelenkou pro děti přinese vaše ratolest na karneval autentický a etnický dotek historie. Tato čelenka je nejen indiánský doplněk, ale také způsob prozkoumat a oslavit bohatou kulturu původních obyvatel Ameriky.

Čelenka je ozdobena různě barevnými pírky i tradičními motivy, které umocní celý zážitek z western párty a dobrodružství malého válečníka. Nejen, že doplní kostým indiána, ale také podnítí dětskou fantazii a kreativitu. Vaše dítě se tak převtělí do hrdého válečníka, tajemného šamana nebo mírumilovného náčelníka kmene.

Detaily produktu:

 • indiánská čelenka s barevným peřím
 • na zadní straně čelenky je pružná guma
 • určeno pro děti i dospělé (spíše pro menší obvod hlavy)
 • rozměry: 40 x 25 cm

Vesele barevná indiánská čelenka s peřím doladí oblečení pro indiána

Na přední straně je látková čelenka s různými barevnými motivy a vzory a na zadní straně je gumička, která se přizpůsobí obvodu hlavy. Poslouží tak dětem i dospělým, takže ji může nasadit celý váš kmen.

Každé dítě se může s barevnou indiánskou čelenkou přenést do světa původních obyvatel Ameriky a prožít dobrodružství na divokém západě. Vaša indiánské dítě bude nadšené, když se stane součástí starodávných tradic a zvyklostí a objeví kouzlo indiánského života.

Co dalšího se může hodit pro kostým indiána?

 • paruka - zapletená do copů nebo v podobě rozpuštěných vlasů
 • šperky - náhrdelníky, náramky, korálky a peříčky
 • zbraně - tomahawk, oštěp, luk a šípy

indianska celenka pro deti

I vaše ratolest může zatoužit po typickém účesu, který snadno vykouzlíte pomocí dětské paruky pro indiány. Je jedno, zda zvolíte tu s copánky nebo rozpuštěnými vlasy.

Mezi další doplňky patří také například indiánská taštička nebo šperky. Vše volte  z přírodních materiálů nebo aby alespoň vzhledově jako přírodní vypadaly. Využít tak můžete například výrobky z kůže, dřeva, koženky nebo šperky s peříčky.

Oceníte také zbraně, protože v indiánském oblečení a s čelenkou na hlavě se tak mohou děti bavit u střelby z luku a šípu, nebo se naučit zacházet se sekyrkou.

Dolaďte kostým indiána indiánským líčením

Vytvářením indiánského líčení se zabaví děti i dospělí. Vaše ratolest se tak může něco nového naučit a poznat novou kulturu a tradice.

Vzhled a barvy líčení přizpůsobte nejen indiánskému kostýmu, ale také velikosti obličeje.  Nemusí jít výrazný make-up, aby zaujal ostatní.

Inspirujte se nejen motivy na látkové čelence, ale také především jejími barvami. Nezapomeňte, že nejvhodnější jsou barvy určené přímo na obličej.

Jako základní barvy je nejlepší zvolit černou a bílou. Ty potom domalujte teplými barvami, jako je oranžová, červená nebo žlutá. Využít ale můžete všechny barvy, ve kterých jsou brka na čelence.

Níže se nechte inspirovat, jak může výsledek malování na obličej vypadat.

indiánské líčení malování na obličej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: