👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme (neplatí o víkendu).📦

Dětské indiánské kostýmy

Dětské indiánské kostýmy se budou hodit, pokud se vaše ratolest chystá na tematický letní tábor, western párty nebo indiánský večírek.

Nejen převlek, ale také doplňky pro indiány, jako je tomahawk, korálkový náhrdelník, luk a šípy nebo indiánská čelenka jsou věci, na které byste neměli zapomenout.

Nejprodávanější

Dívčí kostým indiánky Pocahontas
 
657 Kč
Dětský kostým indiána
Dětský kostým indiána
Skladem
Kód: W02616
 
377 Kč
Indiánský kostým pro děti černý
 
577 Kč
Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem
Kostým indiána Malý náčelník Kód: W08836
dětský Kostým indiánky Sacajawea Kód: W07867
0721 e Kód: W07217
Dětský kostým indiánky Kód: W07206
Indiánský kostým pro děti Kód: W02606
Dětský kostým indiána Kód: W02616
dívčí kostým indiánka Kód: W42926

Oživte ducha divokého západu a umožněte svým dětem, aby mohly zazářit na western párty a užily si ji tak naplno, jak nejvíc to jde.

Proměňte vaše děti v malé indiánské válečníky nebo půvabné indiánské princezny s našimi dětskými indiánskými kostýmy. Nabízíme širokou škálu kostýmů, které jsou inspirovány tradičními vzory a detaily. Naše kostýmy jsou ideální pro karnevaly, tematické párty, školní představení nebo jen tak pro radost z hraní.

V naší nabídce najdete různé styly dětských indiánských kostýmů, od jednoduchých a praktických modelů až po detailně zdobené a extravagantní varianty. Součástí kostýmů jsou často i indiánské čelenky s péry, třásně, korálkové ozdoby a další doplňky, které dětem umožní plně se vcítit do role malého indiána či indiánky.

Ať už chystáte svou ratolest na dětský karneval, letní tábor, indiánský karneval, narozeninovou párty, školní besídku nebo divadelní představení, převlek indiána je skvělou volbou.

Prohlédněte si naši pestrou nabídku dětských indiánských kostýmů a najděte ten pravý pro vaše dítě. Naše kostýmy zaručí, že se vaše děti budou cítit jako skuteční hrdinové divokého západu. A jestliže chcete vyrazit společně, nezapomeňte se i vy převtělit do apače pomocí kostýmu indiána pro dospělé.