👉 Objednejte do 11:30 a balík ještě dnes odešleme (neplatí o víkendu).📦

Péřová čelenka Indián náčelník

Péřová čelenka pro indiánského náčelníka. je ideální volbou, pokud se chystáte převzít kontrolu nad celým kmenem na indiánské párty.

Vaším úkolem ale bude také všechny ochránit před kovboji.

  • čelenka s velkými barevnými brky
  • nasazuje se pomocí gumy - přizpůsobí se obvodu hlavy
  • vhodná pro dospělé a větší děti
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Kód: PT22039
187 Kč
Péřová čelenka Indián náčelník

Péřová čelenka Indián náčelník

Vyznavači originálního stylu a kouzla přírodního světa, uvítají do svého karnevalového šatníků nezaměnitelnou a impozantní péřovou čelenku indiána. Zářivá červená, mystická černá a čistá bílá barva se snoubí v dokonalé harmonii, vytvářející výrazný vizuální dojem.

Tato čelenka není pouhým indiánským doplňkem, je to výraz individuality a síly ducha. Zaujměte všechny na western párty svým jedinečným stylem a přidejte do svého outfitu špetku extravagance a síly s originální čelenkou pro náčelníka.

Jedná se o doplněk ke kostýmu indiána, který doslova vypráví příběh o dávných tradicích, odvaze a spojení s přírodou.

Detaily produktu:

  • velká čelenka pro náčelníka
  • čelenku zdobí etno motivy
  • na čelence jsou černá, bílá a červená peříčka

Indiánská čelenka pro náčelníka je výrazná nejen díky velikosti, ale také kvůli zajímavé a kontrastní barevné kombinaci peříček.

Zářivá červená, symbolizující vášeň a odvahu, se prolíná s hlubokou černou, evokující tajemství a sílu, zatímco bílá pera přidávají do kompozice čistotu a nevinnost. A to přesně správný apač, který se vede celý kmen, potřebuje.

Na přední straně je také látková čelenka, na které jsou různé vzory a dělají tak z tohoto doplňku pro indiány zajímavý prvek.

Co dalšího se může hodit pro kostým indiána?

  • paruka - tmavé rozpuštěné vlasy nebo zapletené do copánků
  • šperky - náhrdelníky, náramky s korálky nebo peříčky
  • zbraně - tomahawk, oštěp, luk a šípy

indianska celenka pro deti

Pro dokonalý vzhled nezapomeňte také na další indiánské doplňky. Jedním takovým je paruka pro indiána, která vám vykouzlí typický účes. Je jen na vás, zda zvolíte rozpuštěné vlasy nebo je zapletete do dvou copů.

Svůj účes také nezapomeňte ozdobit různými přírodními prvky, jako jsou dřevěné korálky, peříčka nebo koženkové copánky, které vám dodají etnický nádech.

Je jedno, jestli plánujete zůstat u ohně a chránit totem i celý svůj kmen nebo se vrhnete do potyčky s kovboji. Tak či tak budete potřebovat vhodnou zbraň. Nejlépe uděláte, pokud zvolíte oštěp, tomahawk nebo luk a šípy.

Pak už vám nebude stát nic v cestě, abyste si užili jako pravý indián maškarní karneval, letní tábor nebo jinou akci ve stylu Divoký západ.

Dolaďte kostým indiána indiánským líčením

Vzhled a barvy líčení přizpůsobte nejen indiánskému kostýmu, ale také tomu, že jde za neohroženého válečníka.  Jeho výrazný make-up by měl nahánět hrůzu nepříteli a vzbuzovat respekt mezi ostatními členy kmene.

Inspirujte se nejen motivy na látkové čelence, ale také především jejími barvami. Nezapomeňte, že nejvhodnější jsou barvy určené přímo na obličej.

Jako základní barvy je nejlepší zvolit černou a bílou. Ty potom domalujte teplými barvami, jako je oranžová, červená a žlutá. A přesně takové barvy se hodí k této indiánské čelence.

Níže se nechte inspirovat, jak může výsledek malování na obličej vypadat.

indiánské líčení malování na obličej

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: